Борка-здружение за борба против рак


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: во зградата на Тинекс Кисела Вода после општината


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи