Bonor Inxhiniering


  • Adresa: Boro Petrusevski 9, suteren
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: Taftalidje 1

  • Telefon 2: 071 269758
  • Faksi: 02 3065083
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1545317101_54.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

BONOR inxhinering është kompani e licencuar, e cila punon në mënyrë aktive në sektorin e arkitekturës dhe ndërtimtarisë nga viti 1991.

Kompania jonë ju ofron shërbimet e mëposhtme:
• Shitje të apartamenteve dhe hapësirave të biznesit
• Investim në ndërtime
• Kryerje e punimeve të ndërtimtarisë dhe ndërtimtari-artizanat
• Projektim
• Mbikëqyrje
• Efikasitet energjetik
• Urbanizim
• Tregti
• Shërbime konsultative

Nga viti 2001 fillon me investim vetjake në ndërtimin e ndërtesave të banimit dhe shitjen e apartamenteve. Në ndërtimin e ndërtesave të banimit, vëmendje e veçantë i kushtohet asemicitetit të ndërtesave, efikasitetit energjetik, funksionalitetit, estetikës, përdorimit të materialeve bashkëkohore dhe teknologjive të reja. Kontrolli mbi zbatimin e projekteve kryhet me përgjegjësi dhe profesionalizëm nga inxhinierë të kualifikuar të kompanisë që kujdesen për cilësinë e produktit të përfunduar.

Në fokusin i kompanisë është krijimi i hapësirave njerëzore dhe të sigurta që do t'i përgjigjen kërkesave të klientëve tanë dhe janë frymëzues për përdoruesit dhe mjedisin e tyre.

Objektet e shumta të kryera me cilësi të lartë dhe projektet e realizuara në përvojën 27-vjeçare të punës janë një konfirmim i suksesit në punën e kompanisë dhe dëshmi e vendosmërisë së ardhshme për krijimin e një hapësire jetese cilësore.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj