Boni-bo 06


  • Adresa: Dimçe Llahçanski 72
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7479 км
Kategoritë:

minimarkete


  • Telefon 2: 078 389738
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 05:30 deri më 21:30
    Sh nga 06:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Од четврток јавните комунални водоводни претпријатија ќе добијат поевтина цена на електрична енергија која ќе им биде обезбедена преку „ЕСМ продажба“ и ќе им ...
сите 32 | | | веќе видена

Грејната сезона е во ек, а РЕК Битола работи само со еден блок. Васко Ковачевски излажа дека од 15 ноември ќе работат трите блока. Поточно ветувањето беше дека ...
сите 221 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj