Радиус (100км)

Бомиро


 • Адреса: Благоја Стефковски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9161 км
 • Локација: Маџари
Препорачани резултати за вашето пребарување:

Смарт колор


 • Адреса: Антон Попов б.б. (Огњан Прица)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 18:00

„Смарт колор“ е фирма основана во 2004 год. Нејзината основна дејност е трговија со бои и лакови, лепила и други производи за завршни работи во градежништвото, како и потребниот молерско–фарбарски алат. „Смарт колор“ е модерна трговска фирма која работи по светски стандарди - ISO 9001:2008

Дена


 • Адреса: Св.Климент Охридски 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9229 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Компанијата ДЕНА КОМПАНИ се занимава со: - Производство на декоративни внатрешни и надворешни лајсни од стиропор и стиродур - Продажба на бои, лакови, разредувачи, фасадни материјали, лепила за плочки и фуги, системи за термоизолација, материјали за хидроизолација, готови малтери, подови

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи