Bolid R

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Kumanovska 10-a-5-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Faksi: 02 2771922
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00
    D nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540209543_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Болид Р
Bolid R tani në një lokacion të ri - Kumanovska pn, Shkup
Gomisteria PUNON DHE TË DIELËN

Bolid R është një servis gomisterie që ofron shërbimet e mëposhtme:
• Shërbim gomisterie
• Shitje të gomave për automobila (të reja dhe të vjetra)
• Pastrim kimik dhe lustrim
• Drejtim me makineri të bandazheve
• Shërbime drearike
• Punim i bandazheve, bulonave dhe lidhëseve
• Heqja e pjesëve të dëmtuara
• Përpunim, distancues dhe unaza
• Saldim alumini
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj