Boemi

Parking7 days a weekSmoking area

  • Address : Heroj Karpos 19
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7902 км

  • Telephone 2: +389 70 356701
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00
    Sun from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Висината на каматите од кредитите за политичките партии е различна во зависност од позицијата од која што ја гледаат. Па така кога власта се задолжува каматите ...
сите 56 | | | веќе видена

Драстично зголемување на бројот на заболени од КОВИД 19 по олабавување на вонредните мерки, предупредува Светска банка во најновиот Извештај. Дури и со ...
сите 53 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој објави јавен повик за Технолошки развој за брзо прилагодување на КОВИД 19, наменета за микро, мали и средни компании од ...
сите 35 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel