Body to balance

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerSpa Qendër

  • Adresa: Kosta Novakoviq 50-2/6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
    Sh nga 12:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580805778_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Studio për masazh, terapi manuale dhe kineziterapi dhe shumë më tepër ...

Shërbimet tona:

Llojet e Masazheve:
- terapeutik
- sportiv
- suedez
- hauajan
- masazh Hot stone

Akupunkturë mjekësore
Kineziterapia dhe kinezitejping
Terapi Jumeiho (japoneze)
Aplikacion i venduzave
ISIN (instrumental assistant tissue manipulation)

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj