Bodall

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë


  • Telefon 2: 02 3071850
  • Faksi: 02 2529644
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626851439_1.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

-Vajra lubrifikant për automjete transporti
- automjete komerciale
- motorë dizel
- motorë detar морски мотори
- motorë dy-goditësдвo-тактни мотори
- motorë katër-goditës четири-тактни мотори
- kosa
- marshe dhe diferencialë
- marshe automatikë
- transmetues dhe hidraulikë për traktorë.


Pajisje e lëngshme për frena dhe pajisje të specializuara për automjete
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

U-2 - Brake fluids

Retail Price - VAT Included:Ask for price

FAM ANTIFRIZ 100 UNIVERZAL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

U-4 - Brake fluids


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj