Bodall

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Blagoja Stefkovski 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: Маџари до Макпетрол

  • Telefon 2: 02 3071850
  • Faksi: 02 2529644
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626851439_1.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Vajra dhe lëngje për motorë dhe automjete motorike:

- Vajra motorike motorë dizel dhe benzinë
- Vajra motorike për motorë dytaktëshe dhe katërtaktëshe
- Vajra për shkëmbyes dhe diferenciale
- Vajra për shkëmbyes automatikë dhe transmetues hidraulikë
- Vajra për mekanizma bujqësore
- Lëngje për frena hidraulike
- Lëngje për sisteme ftohëse të automjeteve motorike
- Lubrifikantë për automjete
- Pajisje për larjen e xhamave
- Ujë i destiluar
- Vajra industriale
- Vajra për industrinë ushqimore
- Yndyra për lyerje dhe yndyra speciale
- Pajisje për ftohje dhe lyerje gjatë përpunimit të metalit
- Pajisje për mbrojtje të përkohëshme nga korozioni
- Pajisje për ç’yndyrosje dhe pastrim
- Hermetikë anaerobe
- Aditivë dhe emulgatorë
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

FAM ANTIFRIZ 100 UNIVERZAL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

U-2 - Brake fluids

Retail Price - VAT Included:Ask for price

U-4 - Brake fluids


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj