Bodall

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Blagoja Stefkovski 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Lokacioni: Маџари до Макпетрол

  • Telefon 2: 02 3071850
  • Faksi: 02 2529644
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626851439_1.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

- vajra qarkullues
- lëngje hidraulike
- vajra turbine
- motor me gaz industrial
- vajra për kompresor ajri
- vajra për frigoriferë
- vajra për shara me motor
- vajra për transmetim të ngrohjes
- vajra hidraulike për industrinë ushqimore. ..
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

FAM ANTIFRIZ 100 UNIVERZAL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

U-2 - Brake fluids

Retail Price - VAT Included:Ask for price

U-4 - Brake fluids


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj