Bobo plast
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Elema


  • Address : Str.51 br.132 Stopanski dvor
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7416 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Domestik


  • Address : Kozle 50-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

  Освен голем број на модели и брендови на завеси и драпери ние располагаме и со други артикли како што се роло завеси, алуминиумски и дрвен венецијанер, вариолајт завеси, корнизи и тапети.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554964983_62.jpg?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Ralev kompani


  • Address : M.T.Gologanov 98/1 lok.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

  Everything that is in the trend and the most fashionable, in the domain of curtains, drapes, zebras, wood and aluminum venetian, made of the latest technological and design materials, is available in this company.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520516655_77.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Sam Sa


  • Address : bul.Krste Misirkov b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

  Долгогодишно искуство - обработка, кроење, шиење по димензии за вашиот дом

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601982154_33.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Народната банка е професионална и независна институција, којашто при одлучувањето ги применува највисоките меѓународни стандарди и најдобрите меѓународни ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Сто педесет и една илјада и 359 невработени лица се регистрирани во Агеницјата за вработување на крајот на септември 2020 година. Во евиденцијата на ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Купувате пример правосмукалка со гарантен лист од 5 години, ви се расипува после две години користење, ја носите на сервис од каде што сте ја купиле, ви велат ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel