Bo-Di-Trejd Termometri Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1612792443_79.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Termometrat Maqedoni është një kompani që është një importues i autorizuar e disa prodhuesve me famë evropiane dhe botërore të instrumenteve matëse profesionale portative dhe sistemeve fikse të kontrollit. Matja dhe mbledhja e temperaturës, lagështisë, rrjedhës dhe presionit të lëngjeve dhe ajrit, rrotullimi, vakumi, cilësia e ajrit, valvulat industriale për qëllime specifike, pH, përçueshmëria, matësit e nivelit, matësit e rrjedhës, si dhe zbulimi i gazrave të ndezshëm dhe toksikë, janë vetëm pjesë të produkteve që Termometrat Maqedoni mund t'ju ofrojë.

Produktet që ne ofrojmë janë me cilësi jashtëzakonisht të lartë dhe lirisht mund të themi se janë më të mirat që mund të gjeni në tregun tonë. Në Maqedoni ne jemi përfaqësues të drejtpërdrejtë për kompanitë në vijim:

•Dostmann Electronic, Burkert, Kobold, PCE-Instruments (Gjermani)
•Crowcon (Britania e Madhe)
•Tecnosoft, Controll Process (Itali)
•Habonim (Izrael)


Prodhimet tona përdoren në:

• Laboratorë, spitale, farmaci
• Në fabrika kimike dhe nënstacione pastrimi
• Në prodhim, magazinim dhe transport të ushqimit dhe ilaçeve
• Kultivim, ruajtje dhe transportim të kanabisit dhe kulturave të tjera të rritura në serra në kushte të kontrolluara
• Sera, kantinat e verës, thertoret, ferma peshku
• Supermarkete, fabrika qumështi, kultivim të kërpudhave
më shumë
13%save
6%save

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj