Bllank Softver

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Borka Tallevski 26/2-9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532593816_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Blank është kompani që kryen punim dhe mirëmbajtje të softuerit aplikativ si dhe zbatim të tij.

Përveç softuerit që është tashmë i përfunduar (zgjidhje të plota për evidence komerciale-financiare, të vetme, në rrjet dhe të lidhur me njëri-tjetrin - sipas dëshirës së klientit), bëjmë dhe softuerë me porosi sipas nevojave të porositësit. Në funksion të mbështetjes së softuerit aplikativ të instaluar, janë dhe marrëveshjet tona për mirëmbajtjen e njëjtit pas skadimit të periudhës së garancisë. Ne kryejmë inxhinierinë e plotë kompjuterike, me atë që në punën dhe performancën tonë janë përfshirë firma dhe bashkëpunëtorë të jashtëm.

Shërbime:
• Inxhinieri informative
• Punim të softuerit aplikativ
• Ndërtim dhe mirëmbajte e rrjetit
• Shitje e pajisjeve dhe elementeve periferike
• Shitje e softuerëve të licencuar nga Microsoft

Një fakt i pashmangshëm është që nga krijimi i tij, Blank nuk ka klient që i ka anuluar shërbimet tona. Kjo është pasojë e zgjidhjeve adekuate të aplikimit të programeve, mirëmbajtje e softuerëve, monitorimin të normativave ligjore dhe rregullave, përgjigje adekuate dhe me kohë ndaj çdo problemi dhe kjo është shumë e rëndësishme, disponueshmëri e çdo lloji mbështetjeje gjatë gjithë kohës, dhe nëse është e nevojshme dhe pas orarit të punës (të lidhura me punën tonë dhe të përcaktuara me marrëveshje).
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj