Bllakom

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 217196
  • Faksi: 02 2401758
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532339269_94.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Blakom është kompani për ndriçim që, kryen aktivitetet e mëposhtme:
• Projektim, mbikëqyrje dhe revizion i instalimeve elektrike
• Kryerje e instalimeve special për ndriçim dhe iluminim të objekteve
• Import dhe shitje e trupave ndriçues me cilësi të lartë

Blakom është përfaqësues zyrtar i kompanive italiane DISANO dhe FOSNOVA. Blakom bashkëpunon dhe importon pajisje për ndriçim nga kompani të tjera si: LINEA LIGHT, KALFEX, NORDEX, ARES, GHIDINI, FABBIAN, ADVANCED, TERZANNI, VISTOSI, HOFMEISTER, CRISALUX, PRECIOSA, PROLED, BARTHELME dhe SAITECH.

-Blakom zotëron dhe përdor softuerin më të avancuar për projektimin e instalimeve, si dhe ndriçim të brendshëm dhe të jashtëm dhe animacion 3D ndriçues.
-Blakom zotëron instrumente me cilësi të lartë për matjen e nivelit të ndriçimit të hapësirave, vendeve të punës dhe rrezatim të monitorëve.
-Blakom posedon kandelmetar të shkëlqyer për të matur ndriçimin e sipërfaqeve të rrugëve, tuneleve etj.
-Blakom në magazinat e saj ka një sasi konstante të trupave ndriçues për ndriçim të brendshëm dhe të jashtëm.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj