Blero Fiks

ParkingQasje në InternetAir-kondicioner

  • Adresa: rr.2, f.Llaskarcë 7
  • Vendi: Shkup

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638364858_59.png?t=true&w=300&h=300


Градиме за задоволство и уживање

Почетоците на дејноста на фирмата ‘Blero-Fix’ е од 2002 година која постепено се доградувала и се професионализирала.

Блеро Фикс е градежна компанија основана во 2013 година со сопствен капитал и сопственик Самет Мисими. Со големо искуство и професионален кадар се вбројува во една од поуспешните компании во нашата земја.

Компанијата денес брои вкупно 300 вработени и професионален кадар. Зад себе има голем број на градежни објекти: над 30 згради и над 350 индивидуални куќи како и 5 вијадукти на делницата Кичево-Струга. Располага со свое депо на градежни материјали кое го користи како логистика при градење.
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj