Blanima

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Blagoja Stefkovski 40
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 02 2533779
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615457892_82.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Бланима
Постојат безброј елементи што ве прават уникатни. И ние сакаме да ви помагаме да го изразите вашиот идентитет преку нашата високо прилагодлива колекција. Не само софи, можеме да ги смениме големината, конфигурацијата, боите и материјалите од скоро секој дизајн. Сè е во помагање да создадете вистински уникатен дом што одговара на вашиот стил, буџет и начинот на живеење.

Нашата историја

Во почетокот на 2009 година двајца млади изработувачи на мебел во својата работилница изработуваат мебел за свои клиенти со големи салони за мебел. Овие двајца основачи имаат цел: За краток период уникатниот мебел да го продаваат во сопствен салон.

Сега, тие гордо чекорат со повеќе вработени во сопствен салон за мебел, растечки список на нарачки и задоволство од спроведената амбиција: да воведат квалитетен мебел на поширока публика по мерка за секој клиент.

Денес Бланима главно изработува гарнитури по мерка и со ова се издвојуваме на пазарот, со тоа што правиме и корекција на димензија. Изработуваме куни, детски соби, гарнитури, мебел за претсобје и секаков мебел за вашиот дом.

Нашата експертиза се состои од стручни лица / инженери кои можат да ви дадат совет за дизајн на мебел, прилагодливиост во просторот, бои и компактибилност на мебелот. Овој совет е бесплатен доколку мебелот го изработуваме ние.

Направено по ваша мерка!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj