BK Mebell

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 188 lok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 02 3070836
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 17:00Foto nga vendndodhja
BK Mebel është kompani e cila prodhon dhe shet mobilje në tregun tonë tashmë prej 25 vjetësh.

Mund të krenohemi me një shumëllojshmëri të madhe të produkteve të prodhimit të plotë maqedonas, materiale repro për mobilje, për mobilie të tapacuara, d.m.th të gjitha llojet e stofave për mobilje, eko lëkurë, dhoma gjumi, dhoma ndenjeje, kuzhina, tavolina buke dhe karriget, sofa, bufe, etj. Për mobiliet pllake, natyrisht, kemi mbështetjen e markës së njohur serbe Jela Jagodina.

1. Mobilje sipas dëshirës

2. Promovime të përditshme

3. Dërgesë e shpejtë

Ne si kompani ofrojmë çmimet më të mira dhe cilësinë më të lartë, si dhe garanci për çdo produkt të blerë nga gama jonë. Që nga fillimi, fokusi ynë është përqendruar tek ju, blerësit - miqtë tanë besnikë. Besimi juaj është privilegji ynë dhe n atë mënyrë do t'ju ndihmojë të pajisni shtëpinë tuaj sipas shijes tuaj personale.

Misioni ynë kryesor është të bëhemi partneri i çdo shtëpie me ofertën më të mirë dhe më të përballueshme të mobiljeve cilësore, në dispozicion të të gjithë blerësve në rajonin tonë. Çdo blerës që dëshiron të na vizitojë me besim garantojmë se do të gjejë produkte ideale për shtëpinë e tyre, me cilësi të lartë, me çmime të përballueshme dhe konkurruese, si dhe shërbim profesional nga të punësuarit tanë.

Rrjeti i shitjeve me pakicë i BK Mebel e përbëjnë 4 sallone shitjesh në Shkup në lokacionet si më poshtë:

BK Mebel 1 rr. Orce Nikollov nr. 188, lok.3 Karposh- MI-DA
BK Mebel 2 rr. Lepenec nr. 15 – Gjorçe Petrov, Zona Industriale
BK Mebel 3. rr. Kiro Gligorov nr.13 Gazi Baba - Big Boks
BK Mebel 4. rr. Boris Trajkovski nr. 210 në Pintia, "rruga e Mobilieve" (salloni ynë më i ri i shitjes me mobilie më ekskluzive deri tani)

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj