Бјути бај Стефано


 • Адреса: Борис Кидрич 98
 • Место: Тетово
 • Локација: кај спортски ценатр


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Шарм


  • Адреса: Пржино 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00 • Саб од 10:00 до 16:00

  Шарм постои од 1994год. Основан од козметичар Христина Кујумџиева која во 2008 год. стекна диплома Мајстор – Козметичар и спаѓа во тимот на првите Мајстори – Козметичари во Македонија. Нашиот тим на висококвалификувани професионалци, козметичари – естетичари, физиотерапевти предводени од Наталија Кујумџиева Пирова, се фокусира врз обезбедување на крајниот ефект во козметиката за нега.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574857404_6.png?t=true&w=300&h=300

  Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи