Бјутела


  • Адреса: Христо Татарчев 1 лам.1 лок.6 и 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Во портокаловата зграда на Илинден одма до Flatirion


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613979843_78.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ексклузивен салон за убавина кој Ви нуди фризерски услуги, третмани за слабеење и лице, маникир и педикир, обликување веѓи...

Бјуутела нуди:
-Маникир
-Педикир
(гел лак, корекција на гел, педикир со гел лак)
-Масажа
-Депилација (раце, нозе, интима)
-Микродермоабразија
-Пакет за хидратација
-Anti-aging пакет
-Антицелулитни масажи
-Мадеро терапии
-Ултразвучни кавитации
-Пресотерапии
-Електростимулации
-Свилени трепки
-Dermo Oxy Jet третман со активен кислород
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи