Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Куманово
 • Прилеп
 • Велес
 • Штип
 • Струга
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Тетово
 • Гостивар
 • Кочани
 • Охрид
 • Радовиш
 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бижутерија
 • Модни додатоци
 • Чанти
 • Парфимерии
 • Играчки - продавници
 • Накит - Производство И Трговија
 • Позамантерија
 • Бутици
 • Гифт-Шоп
 • Бутици - Женски
 • Обувки - Продавници
 • Козметика
 • Сувенири
 • Златари
 • Кожни Производи И Галантерија - Трговија
 • Бебешка Опрема
 • Часовници
 • Марами И Шамии
 • Ракотворби
 • Ремени - Облека
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бижутерија


Џовани


 • Адреса: Моша Пијаде 2
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуки Дасо


 • Адреса: Петар Мусев 20
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуки Дасо


 • Адреса: Маршал Тито 78
 • Место: Богданци
 • Оддалеченст: ≈7554 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 17:00 • Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алма


 • Адреса: Маршал Тито 11
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 20:00

Дејности:

бижутерија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонсаи


 • Адреса: 22-ри Октомври б.б.
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боттони Рамстор


 • Адреса: Св.Кирил И Методиј 13 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боттони Сити Мол


 • Адреса: Љубљанска 4
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд-м


 • Адреса: Благој Ѓорев 37
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДБ Бижутерија


 • Адреса: бул.Туристичка Зграда-Ремис /Кифла 2
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуки Дасо


 • Адреса: Илинденска 57
 • Место: Кавадарци
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кики плус


 • Адреса: Јане Сандански 15
 • Место: Прилеп

Дејности:

бижутерија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Креативо


 • Адреса: Илинденска 32
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мода Мода


 • Адреса: Рузвелтова 34
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мукит


 • Адреса: Партизанска 5
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Од 99 ден


 • Адреса: Маршал Тито 5
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прециоса


 • Адреса: Илиндеска б.б.
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Вто , Сре , Пет - Саб од 10:00 до 14:00 • Чет од 10:00 до 15:00

Дејности:

бижутерија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Прити воман


 • Адреса: Ген.Васко Карангелески 41-3/53
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славија


 • Адреса: 15-ти Корпус 34
 • Место: Радовиш
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитмакс


 • Адреса: Илинденска 43
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Скопје, 7. мај 2021 (ИНПРЕС) – Како што најави и претходно, министерот за економија Крешник Бектеши и денеска повтори дека угостителските објекти за свадби и ...
сите 37 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев најави нови 1.000 до 1.200 нови работни места во полошкиот регион на поставувањето на камен темелникот на новата заедничка инвестиција на ...
сите 94 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој и „Семос Едукација" почнуваат проект со кој околу 1.000 млади луѓе од државава ќе имаат можност преку бесплатни обуки да ...
сите 27 | | | веќе видена

За дури 10,8 проценти пораснале цените на маслото и маснотиите за еден месец објави денеска Државниот завод за статистика. Зеленчукот и компирите во април биле ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи