Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Veles
 • Stip
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Ohër
 • Krushevë
 • Radovis
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bizhuteri
 • Modë - aksesorë
 • Çanta
 • Parfumeri
 • Lodra - shitore
 • Stoli - Prodhim Dhe Tregti
 • Kopsa Dhe Produkte Tjera Ndihmëse
 • Butiqe
 • Këpucë - Shitore
 • Kozmetikë
 • Gift-Shop
 • Butiqe Për Femra
 • Suvenire
 • Lëkurë - Produkte Dhe Galanteri Prej Lëkure - Tregti
 • Argjendari
 • Orë
 • Shalle Dhe Shami
 • Butiqe - Veshje Të Brendshme
 • Rrypa Për Veshje
 • Punë Dore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bizhuteri

Duki Daso


 • Adresa: Petar Musev 20
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 20:00

Duki Daso


 • Adresa: Marshall Tito 78
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00 • Sh nga 13:00 deri më 17:00

Alma


 • Adresa: Marshall Tito 11
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

bizhuteri

Bonsai


 • Adresa: 22 Tetori p.n.
 • Vendi: Radovis

Kategoritë:

parfumeri, bizhuteri

DB Bizuterija


 • Adresa: Bul.Turistiçka Zgrada-Remis/Kifla 2
 • Vendi: Ohër

Duki Daso


 • Adresa: Ilindenska 57
 • Vendi: Kavadar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Fitmaks


 • Adresa: Ilindeni 43
 • Vendi: Kumanovë

Gold-m


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 37
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 13:00 deri më 17:00

Kategoritë:

bizhuteri, orë

Kiki plus


 • Adresa: Jane Sandanski 15
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

bizhuteri

Kreativo


 • Adresa: Ilindenska 32
 • Vendi: Kumanovë

Moda Moda


 • Adresa: Ruzvelltova 34
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Od 99 den


 • Adresa: Marshall Tito 5
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

bizhuteri, gift-shop

Perciosa


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr - Sh nga 10:00 deri më 14:00 • Enj nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

bizhuteri

Priti voman


 • Adresa: Gen.Vasko Karangelleski 41-3/53
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

bizhuteri, parfumeri

Shatci selektiv


 • Adresa: Vanço Përke p.n.
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

parfumeri, bizhuteri

Sllavija


 • Adresa: Korpusi i 15-të 34
 • Vendi: Radovis
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Поранешната скопската челичана „Арцелор Митал“ официјално стана дел од „Либерти Стил“ на моќната ГФГ Алијанса. Либерти Скопје беше превземена на почетокот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Финишираат преговорите за утврдување минамална плата. Се бара решение прифатливо за сите, избразни одлуки нема да има, вели вицепремиерот Анѓушев. Согласност ...
сите 85 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи