Bivest

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 070 340521
  • Faksi: 02 3173403
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574861078_62.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Бивест е лиценцирано трговско друштво за вршење на сметководствени работи кое е евидентирано во Институтот за сметководители и овластени сметководители на Република Македонија. Основано е 1991 година во приватна сопственост. Располага со давање на квалитетна услуга во областа на финансиското и царинското работење и посредување. Податоците кои ни ги пласирате се строго доверливи и ги чуваме како деловна тајна.

Потребата од надворешни консултанти кои се специјализирани во својата област е од големо значење за планирање и спроведување на договорите што секоја компанија треба да ги има кога гради соработка со компании на домашниот и странскиот пазар.

Од правилната и навремена информација зависи понатамошниот резултат за секој склучен договор со странски и домашен партнер. Професионален однос и долгогодишно искуство во делот на македонското и европското законодавство е она што го нудиме.

Помош и соработка со институциите во секторот на трговски друштва, невладини организации, комори, здруженија, здравствени и други установи: Управа за јавни приходи, Министерство за финансии, Министерство за економија, Централен регистар на РМ, Фонд за пиом, Службен весник на РМ, Народна банка на РМ, Царинска управа.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj