Bis Inxhiniering

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nikolla Parapunov QT Makoteks 41
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10681 км

  • Telefon 2: 02 3123848
  • Faksi: 02 3123848
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527839145_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Bis Inxhinering është një kompani e fokusuar në gjetjen e zgjidhjeve në automatizimin e proceseve që ndihmojnë klientët të rrisin produktivitetin, sigurinë në punë, zvogëlimin e faktorëve njerëzorë, diagnostifikimin dhe mirëmbajtjen e lehtë.

Shërbime:
• Projektim
Projekte paraprake dhe kryesore për automatizimin e proceseve të prodhimit, sisteme kompjuterike për monitorim dhe menaxhim, rrjete të tensionit të ulët elektrik (0.4 kV), sinjalizim, ndriçim, instalime në objekte elektro-energjetike, ndërtesa dhe objekte të tjera.

• Prodhim
Prodhim i kabineteve për kontroll, menaxhim dhe mbrojtje, kabinete për mbikëqyrjen dhe menaxhimin e proceseve të prodhimit në industri, kabinetet e rrymës për furnizim me energji elektrike, instalim i kabineteve me tension të ulët.

• Realizim
Automatizimi i proceseve industriale, rindërtim i shpërndarjes dhe nënstacioneve industriale.

Bis Inxhenering është themeluar në vitin 1990. Kompania e ka bazuar punën e saj në përdorimin dhe bashkëpunimin me kompani të njohura të prodhuesve globalë të pajisjeve, duke e integruar atë në projektet e saj inxhinierike. Ajo zotëron një licence A për projektim, licencë B për zbatim, licencë V për revizion dhe licencë D për mbikëqyrje.

Me respektimin e parimeve të profesionalizmit të lartë si dhe në furnizimin dhe zbatimin e produkteve të reja, partnerëve tanë u përcjellim teknologji dhe informacion, me ndihmën e të cilave ata gjithmonë kanë një avantazh në treg.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj