Birosef

ParkingAir-kondicionerDërgesë


  • Faksi: 034 330291
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/59e27e9990c806c73ecab8fc357319b3.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Dyer thesari - BIRODOOR

Dyert e thesarit BIRODOR i punojmë në klasë II deri klasë X sipas EN1143-1. (Certifikata për BDB-II, BDN-III, BDF-IV sipas ECB-S)
Mund të montohen në hapësirat e punuara të thesarit direkt ose në thesare modulare.
Mund të pajisen me grila shtesë sigurie, për mbyllje ditore.
Përveç bravave minimale, të përshkruara, për klasa të veçanta, në dyert e thesarit BIRODOOR, mund të shtohen dhe brava të tera, që të përmbushen kërkesat dhe nevojat e porositësit.

Thesare modulare BIROMOD

Thesaret modulare për dallim nga thesaret e punuara në vend, kanë këto përparësi:
janë më të lehtë dhe më pak rëndojnë konstruksionin e objektit, mund të montohen në objekte të vjetra, të përshtatura, ekziston mundësia për transferim nga një objekt tek tjetri. Thesaret modulare BIROMOD mund të bëhen në dimensione të ndryshme në varësi nga hapësira dhe në varësi nga qëllimi nga klasa II deri X sipas EN1 143-1.


Kasaforta depozituese civile

Kasafortat depozituese civile punohen sipas seksioni prej dyersh me lartësi të ndryshme(të dhëna në tabelën më poshtë) dhe të njëjta janë të punuara nga INOX. Dimensionet e një seksioni nga kasafortat e depozitave janë: 925 х 635 х 425 mm. Tek të gjitha dyert me lartësi prej 294 mm gjendet kuti për depozitim.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj