Birosef

ParkingAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Goce Dellçev 121
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7970 км

  • Faksi: 034 330291
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/59e27e9990c806c73ecab8fc357319b3.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Dollapë arkivi kundër zjarrit-seria PPK

Dollapët nga seria PPK T60 janë projektuar për ruajtjen e letrave me vlerë, dokumenteve dhe gjërave të tjera me vlerë. Dollapët janë me dizajn special për sortim dhe arkivim të dokumenteve.
Janë të punuar në formë sanduiçi prej llamarine çeliku dhe një masë special rezistente ndaj zjarrit dhe kanë rezistencë ndaj zjarrit prej një orë, në temperaturë deri 1060 ºС.
Mbyllja është me ndihmë të mekanizmit që mbyll në tre drejtime dhe mbyllet me bravë me çelës kasov, bravë me kombinim mekanik ose bravë elektronike. Punimi është në përputhje me standardet e sigurisë 14450 class S1/S2 dhe standardin kundër zjarrit EN 15659 LFS 60P/30 P.

Dollapë kartoteke-seria DSF

Dollapët kartoteke rezistentë ndaj zjarrit nga seria DSF projektuar për ruajtjen e letrave me vlerë, dokumenteve dhe gjërave të tjera me vlerë. Për shkak të dizajnit special janë të përshtatshme për sortim konvencional dhe arkivim të dokumenteve. Trupi dhe pjesa e përparme prej sirtarësh janë të punuara në lloj sanduiçi prej llamarine çeliku dhe një masë speciale dhe kanë rezistencë ndaj zjarrit në temperaturë deri 1060 ºС. Mbyllja e të gjitha sirtarëve është me ndihmë të mekanizmit që mbyllet me brava qendrore patent me çelës.

Janë punuar sipas standartit: EN 15659 LFS 60P.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj