Birosef

ParkingAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Goce Dellçev 121
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7970 км

  • Faksi: 034 330291
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/59e27e9990c806c73ecab8fc357319b3.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

SHPASH "BIROSAFE" SHPK Strumicë është kompani inxhinierike, e cila është themeluar në vitin 2001 dhe që merret me prodhim, shitje dhe montim të pajisje të sigurisë, kundër zjarrit dhe bankare kasaforta sigurie dhe kundër zjarrit, kasa dhe dyer, thesare…) Dyer sigurie kundër zjarrit, dollapë për aktivë dhe kartotekë, kaseta metalike/sirtarë për para…Prej Nëntorit të vitit 2005 BIROSAFE fitoi Certifikatën PËR SISTEM PËR MENAXHIM TË CILËSISË -ISO 9001

BIROSAFE disponon ekipin e saj të servisit, që është i specializuar në mënjanimin e defekteve të shfaqura dhe zgjidhje të çfarëdo lloj problem të lidhur me funksionimin e produkteve tona, që gjenden në afatin e garancisë dhe jashtë afatit të garancisë.
Në vitin 2009 BIROSAFE u bë anëtare e "ESSA - European Security Systems Association, Frankfurt / Main" (www.ecb-s.com).

Në vitin 2010 BIROSAFE kaloi testet për kasaforta sigurie dhe me atë fitoi dhe CERTIFIKATËN EVROPIANE PËR SIGURI (EN 1143-1), të dhënë nga ana e Shtëpisw Evropiane të autorizuar "ESB-S - Germany".
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj