Birosef

ParkingAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Goce Dellçev 121
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7543 км

  • Faksi: 034 330291
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/59e27e9990c806c73ecab8fc357319b3.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Arka, kasaforta dhe thesar

Kasaforta metalike- seria K8

Arkat nga seria K8 janë dizajnuar për përdorim shtëpiak.
Mund të vendosen në dysheme, mur, tryezë ose në ndonjë subjekt tjetër të rëndë. Konstruksioni i këtyre kasafortave është punuar nga 5 mm çelik i cilësisë së lartë, kurse trashësia e derës është 12+44 mm.

Mbyllja është me mekanizëm në tre drejtime, dhe mbyllja bëhet me ndihmë të një brave e cila mund të jetë bravë me çelës kasov, me kombinim mekanik ose bravë elektronike.

Kasaforta metalike seria K11 dhe K12

Arkat nga seria K11 dhe K12 janë dizajnuar për përdorim në zyrë.
Kanë mundësinë të betonohen në dysheme.
Konstruksioni i këtyre arkave është i punuar prej 5 mm çelik të cilësisë të lartë, dhe trashësia e derës është 12+44 mm.
Mbyllja është me mekanizëm në tre drejtime, dhe mbyllja bëhet me ndihmë të një brave e cila mund të jetë bravë me çelës kasov, me kombinim mekanik ose bravë digjitale.

Kasaforta muri-seria K7

Arkat nga seria K7 vendosen në mur.
Janë të destinuara për përdorim shtëpiak ose zyre.
Mbyllja është me një bravë dhe atë: me bravë me çelës ose me bravë elektronike

Kasaforta depozitimi-arkëtimi K11F

Arka K11F është dizajnuar ndryshe për punë arkëtimi.
Në pjesën e sipërme të arkës gjenden dy sirtarë që mbyllen me brava të ndryshme me çelës dhe në to mund të sistemohen arka lëvizëse për përdorim të përditshëm të parave.
Në pjesën e poshtme të arkës gjendet një derë e posaçme, e cila mbyllet me bravë Time Delay, e cila mundëson një hapje të vonuar të arkës.

Kasaforta për armë Birogum

Këto arka janë të destinuara për ruajtje të armëve.
Kapaciteti i modeleve është si vijon:
- në modelin Birogum 3(për 3 pushkë)
- në modelin Birogun5(për 5 pushkë)
Mbyllja e secilës prej kasafortave bëhet me: çelës, kombinim ose bravë elektronike.
Çdo kasafortë në brendësi ka arka të veçanta, që shërbejnë për ruajtjen e municioneve dhe mbyllen me brava të veçanta me çelës.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj