Биро за развој на образованието-Битола


  • Адреса: Цар Самоил 50-a
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7907 км
  • Локација: кај Саат кулата
Дејности:

бироа


  • Факс: 047 233035
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата утре се очекува да ја разгледува новата цена на струјата која ЕСМ треба да ја предложи на владина седница. Се прават последните пресметки – колкаво ќе ...
сите 133 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи