Биро Проект

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Васил Ѓоргов 21 влез 2 лок.8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: Капиштец

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652096254_6.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Биро Проект
„Биро проект“ ДООЕЛ Скопје е компанија основана во 2002 година која нуди услуги од областа на проектирањето, маркетингот, хортикултурата и проценка на недвижен имот.

Лиценцирани за проектирање на сите видови приватни и јавни објекти.
- Изработка на проекти (со сите потребни фази), елаборати и студии, потребни за добивање одобрениe за градење и друга неопходна документација
- Реконструкциja, реновирањe и адаптациja на сите видови објекти
- Ентериерно уредување и дизајн на мебел
- Посредување при изведба
- Проектантски надзор при изведба
- 3D приказ на објекти

Биро Проект поседува:
А лиценца за проектирањe на градби од прва и втора категорија
А овластување за проектирање, ревизија и надзор

• Маркетинг
Графички дизајн на рекламен материјал
Креирање и развој на бренд идентитет
Интернет маркетинг
Планирање и организирање на промотивни активности и настани

• Хортикултурно уредување
Проектирање на надворешен простор (дворови, тераси, паркови)
Проектирање на внатрешен простор (станови, канцеларии)
3D приказ на просторот
Изведба и стручен надзор
Одржување на секаков вид зелени површини

• Процена на недвижен имот
Станови и куќи
Деловни простории и помошни објекти
Магацини,стоваришта, производни хали
Хотели, мотели, одморалишта
Бензиски пумпи
Земјиште (градежно изградено и градежно неизградено)
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи