Biosfera


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  SOS Detsko selo Macedonia


  • Address : Risto Shishkov (Dimitrije Tucovikj) 31
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  Our vision Every child belongs to a family and grows up with love, respect and security. Our mission We build families for children in need, we help them shape their own futures, and we share in the development of their communities.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571041243_58.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Цените ќе растат во следниот период, а стабилизација се очекува од следната година. Вакви се очекувањата на Светска Банка, од каде прогнозираат дека оваа ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Германските амбасадори од регионот ја посетија фабриката Дрекслмајер во Кавадарци. Дипломатите беа дочекани од менаџментот на Дрекслмајер и заедно направија ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel