Biolab

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 19
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км

  • Telefon 2: 071 247432
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1517407796_83.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Biolab është laborator i përgjithshëm biokimik

Ne disponojmë aparaturë bashkëkohore:
• analizues automatik biokomik
• analizues imonulogjik(VIDAS)
• analizues imonulogjik (TOSOH)
• I chroma aparat (CHEK POINT)
• 3 diff numërator hematologjik
• 5 diff numërator hematologjik (I vetmi në qytetin tonë)

BIOLAB është e përfshirë në programin RIQAS në RANDOX (Britanina e Madhe) - lider global në diagnostikë, si dhe në programin për kontroll të jashtëm PREVEKAL Bio Systems BARCELONA SPAIN.

RIQAS programi për monitorim të saktësisë analitike dhe punën e laboratorit - është rrjeti më i madh ndërkombëtar për kontroll të jashtëm(External Quality Assessment (EQA)/ Proficiency Testing (PT)) me më shumë se 45.000 pjesëmarrës nga 133 vende.

BIOLAB ekziston për më shumë se 10 vjet. Është hapur më 12 mars 2007. Biolab ka staf me trajnim të kualifikuar me përvojë pune shumëvjeçare. Deri tani laboratori ynë është vizituar nga rreth 250 000 pacientë të kënaqur. Ne kemi bashkëpunim me shumë mjekë nga qyteti, vendi dhe jashtë vendit. Bëjmë mbi 300 analiza në tërësi.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj