Biofarm

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristijan Karposh 31
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7920 км

  • Telefon 2: 078 311222
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:30
    Sh nga 08:00 deri më 20:00
    D nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559040258_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Biofarm është një kompani që gjithmonë punon në të njëjtat parime, të të cilat ne besojmë sot: produkte cilësore, bimore për mënyrë më të shëndetshme dhe më të natyrshme të jetës.

Misioni

• Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues për klientët tanë
• Në kontakt të vazhdueshëm me konsumatorët tanë, duke u përpjekur për të përmbushur nevojat e tyre në mënyrën më efikase të mundshme
• Ne sigurojmë produktin e duhur në kohën e duhur dhe në vendin e duhur
Politika e cilësisë

Qëllimi kryesor i Biofarm është kënaqësia e konsumatorëve dhe përmirësimi i vazhdueshëm i sistemit të menaxhimit të cilësisë, sigurisë së ushqimit dhe mjedisit.

Parakushte për arritjen e këtij qëllimi janë monitorimi i vazhdueshëm i furnizuesve dhe përmirësimi i vazhdueshëm i cilësisë dhe shëndet të të ushqyeri, ushqim dhe produkte kozmetike. Zbatimi dhe mirëmbajtja e sistemit Biofarm, HACCP do të sigurojë rregulla për praktikën e shëndetit publik dhe në mënyrë të vazhdueshme përmirësimin e kushteve higjienike për prodhimin dhe magazinimin e produkteve dhe do të përmirësojë trajnimin e burimeve njerëzore, ndërsa përdorimi efikas dhe ekologjik i burimeve materiale, në mënyrë që të zhvillohet kompani dhe të ketë fitim.

Krijimi i një mjedisi të sigurt dhe zbatimi i Biofarm do të kryhet në mënyrë që të kënaqë punonjësit. Krijimi i një produkti cilësor dhe një produkti të shëndetshëm është rezultat i punës së të gjithë punonjësve. Çdo punonjës është individualisht përgjegjës për kryerjen e detyrave të tij të punës dhe pjesëmarrjen në përmirësimin e vazhdueshëm dhe zvogëlimin e ndikimit në mjedis në përputhje me rregulloret ligjore dhe të brendshme.

Mbrojtja e mjedisit

Një nga qëllimet themelore të Biofarm është siguria e mjedisit. Duke futur dhe mirëmbajtur sistemin HACCP Biofarm do të sigurojë rregulla për praktikën e shëndetit publik dhe në mënyrë të vazhdueshme përmirësimin e kushteve higjienike për prodhimin dhe magazinimin e produkteve dhe për të përmirësuar trajnimin e burimeve njerëzore, ndërsa përdorimi efikas dhe ekologjikisht miqësor i burimeve materiale me qëllim që të zhvillojë një kompaninë dhe të ketë fitim. Çdo punonjës është individualisht përgjegjës për kryerjen e detyrave të tij të punës dhe pjesëmarrjen në përmirësimin e vazhdueshëm dhe zvogëlimin e ndikimit në mjedis në përputhje me rregulloret ligjore dhe të brendshme.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj