Bio sejv sels

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov 54-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 075 343433
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581078720_46.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

BioSave është përfaqësues i bakën për qelizat amë FamiCord Group dhe testit prenatal Harmony.

FamiCord Group punon në laboratorin e vet të specializuar të teknologjisë së lartë dhe deri tani ka ruajtur me sukses mbi 355.000 mostra të qelizave amë, si dhe numrin më të madh të terapive të suksesshme të qelizave amë në Europë.

Të gjitha hapat e rëndësishëm - përpunimi dhe ruajtja afatgjate kryhen nga FamiCord Group dhe bashkëpunëtorët e laboratorit tonë të teknologjisë së lartë në disa vende të Europës, ku punohet në përputhje me standardet GMP. Vetëm në këtë mënyrë mund të zbatojmë kërkesat tona të larta të cilësisë, të cilat në pjesën më të madhe i tejkalojnë standardet më të larta mjekësore.

Në hulumtimin tonë ne gjithmonë përmirësojmë stabilitetin dhe cilësinë e qelizave amë nga kërthiza. Bazuar në përvojën tonë shumëvjeçare, ne jemi bërë autorit i njohur në të gjitha fushat e qelizave amë nga gjaku i kërthizës dhe e dimë se çfarë është e rëndësishme për prindërit e ardhshëm dhe mjekët e tyre. Prandaj, qelizat amë të fëmijës tuaj janë në duart më të sigurta.

FamiCord Group zotëron standardin më të lartë AABB - Shoqata Amerikane e Qelizave Amë që garanton se mostra juaj do të pranohet për kurim në të gjitha spitalet në mbarë botën.
Standardi ISO garanton procedurat teknologjike më cilësore në përpunimin dhe ruajtjen e qelizave amë.

Test prenatal Harmony
Testi Harmony është një test skrinin prenatal për çrregullimet kromozomale në fetus me konfirmim të shkëlqyeshëm klinik dhe një shkallë të lartë konfidencialiteti.
Pse në botë çdo dy minuta nga një grua shtatzënë vendos për testin Harmony?
Sepse Harmony është testi kryesor joinvaziv prenatal për zbulimin e hershëm të anomalive në numrin e kromozomeve, i pranishëm që nga marsi i vitit 2012.

• Mbi 1.5 milion rezultate të dhëna
• 99.99% besueshmëri e testit se foshnja nuk ka sindrom Down
• 99.6% besueshmëri në rast se foshnja ka sindromin Down.

Testit Harmony i paraprin një konsultim i detajuar me një personel mjekësor të specializuar. Pastaj nga pacientja merren 20 ml gjaku nga vena në një epruvetë special për këtë qëllim. Mostra e gjakut ruhet në përputhje me rregullat strikte për transport.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj