Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bio-chemical laboratories
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bio-chemical laboratories in Strumica

D-r Dimitar Kostovski


 • Address : Kiril i Metodij 32
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7560 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eli-Medika


 • Address : Gjuro Gjakovic b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janevska Zonka


 • Address : Goce Delcev 49
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi-Lab


 • Address : Braka Miladinovi 8
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika


 • Address : Bratstvo Edinstvo 41
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medikus


 • Address : Marsal Tito 174
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
сите 40 | | | веќе видена

Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
сите 37 | | | веќе видена

На пазарот на криптовалути продолжува претежно „биковскиот“ тренд, што посебно се однесува на алткоините. Втората по популарност дигитална валута – етериум ...
сите 42 | | | веќе видена

Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
сите 9 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и финансии, „Централ бенкинг”, од седумнаесет гувернерки во светот ...
сите 19 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel