Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bio-chemical laboratories
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bio-chemical laboratories in Ohrid

Biohem Dijagnostika


 • Address : Dame Gruev 106
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00 • Sat from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daron


 • Address : bul.Turisticka 73
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat from 08:00 to 13:00 • Sun from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kardiolab Madzarov


 • Address : bul.Turisticka 45
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonce


 • Address : Dame Gruev b-2-2/2
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaharievski


 • Address : bul.Turisticka 22
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Посебно тело за заедничко привлекување на инвестиции за земјите од Западен Балкан и заеднички настап во Берлин, Дубаи и Шангај договориле стопанските комори од ...
сите 88 | | | веќе видена

Народната банка за годинава очекува порст на странските инвестиции во земјава и постепено стабилизирање на износот на дознаките од странство, но не и дека тие ...
сите 83 | | | веќе видена

Нордвинд ерлајнс го одложи почетокот на летовите Москва – Скопје кои беа најавени како нова рута во летниот распоред на летови на авиокомпанијата.Претходно ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel