Bimmer BMW Servis

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 74
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Telefon 2: 070 305529
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1438247560_16.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Биммер БМВ Сервис
BIMMER është sertvis i specializuar për automjete BMW dhe MINI. Ofrojmë shërbim të plotë për automjetin tuaj. Servisi përmbanë autodiagnostikë, servisim dhe shitje të pjesëve rezervë nga brendet BMW dhe MIMI. Mirëmbajtjen e automjetit tuaj dorëzojeni në duar të ekspertëve me përvojë shumëvjeçare, të cilët mund të ballafaqohen me çdo lloj problemesh dhe të gjejnë zgjidhje adekuate për to.

Urdhëroni në qendrën e servisit tonë, ndërsa ne do të mundohemi të bëheni pjesë e klientëve të kënaqur të BIMMER.

Në shërbimin Tuaj :)
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj