Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Biljard - sallone
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Biljard

Gran klub


 • Adresa: Divizioni i 50-të 24-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00 • D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Boling


 • Adresa: bul.Jane Sandanski, Capitol Moll 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petnaeska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osumka


 • Adresa: Andon Sllabejko 48
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar 37


 • Adresa: Bllazho Alleksov p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10763 км
 • Orari i punës: Ma - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mullo


 • Adresa: Nikolla Teslla 34
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Kategoritë:

biljard - sallone

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Adresa: Boro Xhoni 1
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

biljard - sallone

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljard Klub Tanзevi


 • Adresa: Kliment Ohridski 6
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zar-Dar


 • Adresa: Orce Nikolov 98
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Синоќа целосно било изгасено производството во фабриката „Еуроникел“ претходно позната како Фени Индустри во Кавадарци – дознава Радио Лидер од извори во ...
сите 7 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 43 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj