Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Biliard, snooker & pool centres (halls)
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Biliard

Gran club


 • Address : 50-ta Divizija 24-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Bowling


 • Address : bul.Jane Sandanski, Kapitol Mol 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petnaeska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osumka


 • Address : Andon Slabejko 48
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10750 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar 37


 • Address : Blazho Aleksov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Tue - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mulo


 • Address : Nikola Tesla 34
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Address : Boro Dzhoni 1
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljadr Club Tanchevi


 • Address : Kliment Ohridski 6
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zar-Dar


 • Address : Orce Nikolov 98
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Со целосниот асортиман веќе достапен на бугарската јавност, Витаминка и оваа година се претставува на Интерфуд & Дринк, една од најголемите саемски ...
сите 15 | | | веќе видена

За прв пат после девет години, Владата одлучува да утврди две нови компании како компании од посебно значење за државата за работа во кризна состојба. Станува ...
сите 162 | | | веќе видена

Потрошувачката моќ на граѓаните е во постојан пад. Алфа направи споредба на каталог од еден од поголемите маркети стар пет години со најновиот од октомври ...
сите 19 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel