Big Stone  • Telefon 2: 078 235976
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531830673_05.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Биг стоун
Big Stone është një kompani për prodhimin dhe tregtimin e betonit dhe produkteve të betonit, rërës dhe transportit të rërës.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj