Библиотека


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 55/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: кај кројачот Ангелковски, после Буњаковец

  • Телефон 2: 070 393735
  • Факс: 02 3290181
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:1.180 ден.

Џун Гордонс ПИНК 1л

Цена со ДДВ:610 ден.

Вотка Смирноф Норт 0,7

Цена со ДДВ:430 ден.

Вино Alexandria Cuvée – Црвено

Цена со ДДВ:1.460 ден.

Вино Бовин Imperator

Цена со ДДВ:1.200 ден.

Џони вокер ред лабел 1л

Цена со ДДВ:590 ден.

Стара жолта Повардарие 48% 0,7

Цена со ДДВ:2.740 ден.

Далморе 12г Сингл Малт 0,7

Цена со ДДВ:510 ден.

Џин Сакс

Цена со ДДВ:410 ден.

Вино Alexandria Cuvée – Бело


Видете ги нашите производи на
Мапа

Време зa читање: 2 минути Граѓаните кои струјата ја користат рационално за потребите во домаќинствата, не треба да стравуваат од можни ценовни шекови. Повисоки ...
сите 50 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата, задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, заедно со министерката за ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Поради тоа што инфлацијата паѓа побрзо од очекуваното и поради влошените економски прогнози, пазарите ќе бараат индиции за тоа кога ...
сите 31 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи