БФМ Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: нас.Кликово
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Телефон 2: 072 244007
  • Факс: 044 346170
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00Слика од локација
БФМ Компани е компанија за трговија на мало и големо со седиште во Тетово и ви нуди широк спектар на разновидни производи од областа на греење, ладење, соларните системи и водоводните инсталации. Новитет во областа на работењето на БФМ Компани е скорешната понуда на панелни солари од познатата австриска фирма GREEN ONE TEC.

Компанијата е овластен дистрибутер на неколку познати европски брендови:
ИТАЛИЈА: F.I.V., EMMETI, MAMOLI, RACORDIERE METALISCHE, DE LONGHI Radiators, NOVASFER, CORAC, RBM
ШВАЈЦАРИЈ: HPA AG, HAKA GERODUR, HONEYWELL, BIRAL, JURGEN ARMACK
ГЕРМАНИЈА: EURO FOL, WERIT
ПОЛСКА: KOSPEL, KARMAT
ГРЦИЈА: INTERPLAST

БФМ Компани е компанија основана во 2003 година со искуства пренесени од истоимената компанија со седиште во Швајцарија сопственост на Фејсал Мустафи.
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:59.194 ден.53.275 ден.

Клима уреди INVERTER EMMETI 5.5 KW

10%заштеда
Цена со ДДВ:36.531 ден.32.878 ден.

Клима уреди INVERTER EMMETI 3.5 KW

10%заштеда
Цена со ДДВ:19.065 ден.17.159 ден.

Соларен колектор тип FK8203

5%заштеда
Цена со ДДВ:39.975 ден.37.976 ден.

Електричен котел Kospel

Цена со ДДВ:307.500 ден.

Топлинска пумпа EMMETi Miraj

Цена со ДДВ:134.685 ден.

ABC Котел COMBO 40 KW

Цена со ДДВ:123.000 ден.

ABC Котел COMBO 25 KW


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи