Bexheti Kompani


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Lokacioni: Perballe shkolles se re medicinale

 • Telefon 2: 070 240460
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


25%save
Retail Price - VAT Included:4.305 MKD3.228 MKD

LASSA 205/55R16 91H SNOWAYS 4

25%save
Retail Price - VAT Included:5.350 MKD4.012 MKD

LASSA 225/45R17 94V XL SNOWAYS 4

25%save
Retail Price - VAT Included:5.350 MKD4.012 MKD

LASSA 195/70R15 C 104/102R WINTUS 2

25%save
Retail Price - VAT Included:7.687 MKD5.765 MKD

LASSA 225/40R18 92V XL SNOWAYS 4

25%save
Retail Price - VAT Included:7.933 MKD5.950 MKD

LASSA 225/75R16 C 118/116 R TRANSWA ...

25%save
Retail Price - VAT Included:6.457 MKD4.843 MKD

LASSA 225/70R15 C 112/110 R TRANSWA ...

25%save
Retail Price - VAT Included:5.043 MKD3.782 MKD

LASSA 195/70R15 C 104/102 R TRANSWA ...

25%save
Retail Price - VAT Included:14.760 MKD11.070 MKD

LASSA 295/35R20 105Y XL DRIVEWAYS S ...

25%save
Retail Price - VAT Included:12.915 MKD9.686 MKD

LASSA 255/35R20 97Y XL DRIVEWAYS SP ...

25%save
Retail Price - VAT Included:12.300 MKD9.225 MKD

LASSA 255/40R20 101Y XL DRIVEWAYS S ...

25%save
Retail Price - VAT Included:10.455 MKD7.841 MKD

LASSA 255/40R19 100Y XL DRIVEWAYS S ...

25%save
Retail Price - VAT Included:9.532 MKD7.149 MKD

LASSA 245/40R19 98Y XL DRIVEWAYS SP ...

25%save
Retail Price - VAT Included:5.658 MKD4.244 MKD

LASSA 225/40R18 91W XL DRIVEWAYS SP ...

25%save
Retail Price - VAT Included:7.380 MKD5.535 MKD

LASSA 235/45R17 97W XL DRIVEWAYS

25%save
Retail Price - VAT Included:4.735 MKD3.551 MKD

LASSA 225/45R17 91W DRIVEWAYS

25%save
Retail Price - VAT Included:6.150 MKD4.613 MKD

LASSA 225/50R17 98Y XL DRIVEWAYS


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

Evropa Gumi


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Brendi kryesorë dhe më i rëndësishmi të cilin 7 vite, ne e përfaqësojmë me krenari në këtë treg, është prodhuesi Holandez VREDESTEIN. Brendet tjera të cilat i importojmë dhe i ofrojmë janë: sete komplete të prodhimeve të BRIDGESTONE që don të thotë dhe FIRESTONE dhe DAYTON si dhe MICHELIN me KLEBER dhe KORMORAN.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507202335_97.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

Vulco Prilep


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) 428
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

Првиот VULCO во Македонија! Овластен затапник за Македонија на Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica и Kelly. Брз Сервис по Европски стандарди, Авто Делови, Авто Козметика и Центрирање на Преден и Заден дел.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504778804_06.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Agro guma


 • Adresa: rr.8, f.Drma 133
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

Agro Rubber është një kompani që ofron traktorë, dumpers, forklifts, kamionë, autogames, rrota, pasagjerëve dhe goma të brendshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539695759_08.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Bolid R


 • Adresa: Kumanovska 10-a-5-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00 • D nga 09:00 deri më 16:00

Bolid R është një shërbim i sapo hapur, një vullkanizues që ofron shërbime vullkanike dhe shërbime të tjera.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540209543_63.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj