Best Tours

Wi-Fi Zone24 hoursAirconditioned

 • Address : s.Preljubishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7400 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620200501_58.jpg?t=true&w=300&h=300


  Photo & Video Galery

  Бест Тоурс
  ТОНИ 075/449-299
  ВАСЕ 070/551-221

  Бест Тоурс е компанија која професионално се занимава со превоз на патници. Соработуваме со многу задоволни компании за кои вршиме организиран превоз. Нашите клиенти добиваат максимално професионална услуга, пред се безбедност и удобност.

  Без задоцнување и одложување се залагаме нашиот транспорт секогаш да биде на време и прецизен.

  Го правиме возењето побезбедно. Секогаш се грижиме за нашиот возен парк да е во технички исправна состојба. Се прават регуларни прегледи на возилата како пред пат така и после пат. Безбедноста за нашите патници и возачи е на прво место!

  Нашите возила се климатизирани и ги имааат сите удобности за нашите клиенти.
  Зависно од потребата на клиентот имаме возила со капацитет од 4 до 20 патници.
  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel