Bell cards


  • Adresa: Rr.6 nr.9, Trubarevë
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7859 км

  • Telefon 2: 078 217257
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553861793_78.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

"BELKARDS EVENTS" është një lider në prodhimin dhe shitjen e kartolinave dekorative, qeseve dekorative dhe qirinjve për ditëlindje, për të gjitha rastet nga viti 2010, kur në Maqedoni ka pasur zakon të varfër dhe nevojë për intimitet, veçanërisht gjatë urimeve dhe festimeve të të gjitha rasteve ceremoniale si ditëlindje, dasma, mesazhe dashurie, Dita e gruas, Dita e Shën Valentinit, diplomim, festë mature ...

Por me entuziazmin e ekipit "BELKARDS EVENTS" janë arsimuar blerësit në Maqedoni për një nivel më të lartë të marrëdhënieve në mes të të dashurve, të afërmve, miqtë, bashkëpunëtorëve të biznesit, dhe të gjithë ata që dëshironin të tregojnë respekt për ftesat për të gjitha rastet dhe ja ku jemi- kompani liderë në tregun në Maqedoni, e cila ngre nivelin e kulturës dhe krijon një marrëdhënie të re në mes të njerëzve!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj