Бели мугри


  • Адреса: Републиканска 37
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: плоштад Пере Тошев
Дејности:

бурекџилници


  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00
    Саб - Нед од 06:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 88 | | | веќе видена

Ако Владата ги усвои новите даночни реформи ќе згаснат илјадници бизниси, фирмите ќе се селат надвор од земјава. Новите давачки се закана и за раст на сивата ...
сите 50 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи