Belamed-trejd

ParkingPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuarPunojmë me kartona të kaltërt

  • Adresa: Akademik Penço Davçev 4
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7893 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00BELAMED - TREJD është një kompani farmaceutike për pajisjet mjekësore dhe materiale përdoruese mjekësore .

Në vitin 2014, filloi me prodhimin e uniformave të punës - veshje mjekësore dhe përparëse të punuara me materialet më cilësore keper Doctor BELAMED-TREJD me prodhimin e uniformave mjekësore dhe linjën e nallaneve mjekësore, të dizajnuara në mënyrë speciale për punonjësit shëndetësor, ofron një shërbim të plotë për të gjitha institucionet shëndetësore për rehati dhe siguri maksimale në punë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj