Бела Дона


  • Адреса: 8-ми Септември б.б. (Маршал Тито)
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: пред Судот

  • Телефон 2: 070 216332
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 99 | | | веќе видена

Секогаш кога имаме изборна години не можеме да бидеме оптимисти затоа што знаеме дека претпријатијата, компаниите не сакаат да ризикуваат особено кога се ...
сите 4 | | | веќе видена

Олеснувањето и укинувањето на рестрикциите ќе донесат заживување на економската дејност во сите гранки, но рано e да кажеме дека проблемите се решени, оценува ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи