Bek Granit

Punojmë 6 ditë në javë

 • Adresa: Dobri dol Vrapçishte
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7827 км

 • Faksi: 042 372170
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00Foto nga vendndodhja

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Union stouns Granite & Marble


 • Adresa: Stakllara p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 13:00

Përpunim i granitit dhe mermerit. Punim kuzhinash, ballkone, shkallë, pllaka varresh, enterie, shatërvanë, përkujtimore, fasada

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

Delta Stone


 • Adresa: Aleksandar Spirkoski Xhemo 14
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 15:30

Prezenca ynë në treg daton prej vitit 2006 dhe qëllimi kryesor është pajisja, përpunimi dhe prodhimi i produkteve nga mermeri dhe graniti, si – shkallë, dysheme, fasada, stole, kuzhina, banjo, lapidarë, fontana etj.

Reka granit


 • Adresa: Lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar

Во Река Гранит можете да најдете се што ви треба. Продукти од гранит и мермер со највисок квалитет.

ParkingWi-Fi Zonë

Euro Granit


 • Adresa: Zona industriale
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7828 км

Euro Granit është një kompani që importon mermer dhe granit nga Italia, India dhe Turqia.

Foto nga vendndodhja
Mapa

Денеска, министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, присуствуваше на отворањето на јубилејната манифестација “Валандовска ...
сите 25 | | | веќе видена

Коцкањето е многу опасна работа, тоа е еден лавиринт во кој посебно младите многу лесно можат да се изгубат, велат од движењето „Анти коцкање“, кое денес на ...
сите 8 | | | веќе видена

Општина Македонска Каменица доби престижна награда за креирање добар амбиент за развој на претприемништвото во Средна и Југоисточна Европа. Наградата што ја ...
сите 13 | | | веќе видена

Во рамки на Годишните средби на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Групацијата на Светската банка (СБ), делегацијата предводена од гувернерката на Народната ...
сите 77 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj