Bega Metal


 • Adresa: Lubotenska 148
 • Vendi: Tetovë


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560325501_6.png?t=true&w=300&h=300


  Këto vite kanë çuar në produkte, idetë dhe markat e të cilave janë bërë termine gjenerike për produkte të panumërta llamarine në të gjithë industrinë. Për prodhimin e produkteve tona të jashtme dhe të brendshme të llamarinës, ne kemi krijuar vetë kushtet më të mira. Kushte të tilla nuk kanë ardhur nga një grup i caktuar rregullash, por ishin rezultat i proceseve tona të të mësuarit dhe përfaqësojnë një pjesë të përhershme të idesë sonë të cilësisë.

  Ne vendosim standardet më të larta të estetikës materiale, përpunimin e saktësisë dhe mbrojtjen e sipërfaqes. Ne arrijmë rezistencë ekstreme të korrozionit përmes vulosjes më të theksuar të sipërfaqeve.

  Standardi për cilësi Bega Metal është subjekt i zhvillimit të vazhdueshëm dhe të mëtejshëm dhe monitorimit të kritereve tona të prodhimit.
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj