Beautela


  • Address : Hristo Tatarcev 1 lam.1 lok.6 i 7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613979843_78.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Ексклузивен салон за убавина кој Ви нуди фризерски услуги, третмани за слабеење и лице, маникир и педикир, обликување веѓи...

Бјуутела нуди:
-Маникир
-Педикир
(гел лак, корекција на гел, педикир со гел лак)
-Масажа
-Депилација (раце, нозе, интима)
-Микродермоабразија
-Пакет за хидратација
-Anti-aging пакет
-Антицелулитни масажи
-Мадеро терапии
-Ултразвучни кавитации
-Пресотерапии
-Електростимулации
-Свилени трепки
-Dermo Oxy Jet третман со активен кислород
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel